Moje słodkie pomysły na desery

Just another weblog

Jaką wybrać kuchenkę mikrofalową?

Wybór kuchenki mikrofalowej jest stosunkowo łatwe, jak istnieje szeroki wybór niedrogich pieców na rynku. Należy zastanowić się, jakie są Twoje potrzeby, gdy przed wybraniem piekarnik. Ponadto, warto rozważyć zakup kuchenki mikrofalowe konwekcji. Ten typ pieca pozwala kucharzowi, żeby wybrać się gotować z ustawieniami konwekcyjnych, mikrofalowych lub kuchenki mikrofalowej konwekcyjnych. Piece te są nieco droższe, ale oferują wygodę dodatkową „zwykłej” pieca.

Ustal wielkość piekarnika. Kuchenki mikrofalowe wahają się między kompaktowym (.8 stóp sześciennych) lub pełnym rozmiarze (1,2 stóp sześciennych). Większych kuchenki mikrofalowe zwykle oferują większą moc w watach (moc) niż kompaktowego piekarnika. Kuchenki mikrofalowe wahają się od 600 do 1000 watów. Aktualne pełny rozmiar kuchenki mikrofalowe mogą mieć jeszcze większe mocach.

mikro

Rozważmy mikrofal w watach. Wyższe piece watach gotować szybciej niż małe kuchenki mocy.
Rozważmy funkcje. Kuchenki mikrofalowe oferują szereg funkcji, takich jak rozmrażanie. Mogą również oferować wyspecjalizowane gotowania takie jak ustawienie popcorn lub kolacji ustawienie TV.Rozważ zakup kuchenki mikrofalowej, która ma zmienne ustawienia. Zmienne ustawienie piece pozwalają kucharz wybrać ustawienie energii potrzebnej do przygotowania posiłków. Ustawienia uruchomić od 100% (wysoka) do 10% (niska) w większości pieców. 50% mocy jest zazwyczaj używany do gotowania posiłki mięsne lub gulaszu.Rozważ zakup programowalny kuchenki mikrofalowej. Funkcja ta pozwala na zaprogramowanie kucharz wielu ustawień gotować. Na przykład: kucharz może zdecydować się na rozpoczęcie gotowania przy 100% mocy, a następnie zaprogramować drugi krok, aby dokończyć gotowanie żywności na 50% mocy.Rozważ zakup kuchenki mikrofalowej z gramofonu. Zaletą korzystania z tego rodzaju pieca jest to, że nie trzeba się zatrzymać i obrócić potrawę podczas gotowania. Gramofon automatycznie robi to za ciebie.
Pomyśl o łatwość czyszczenia. Kuchenki mikrofalowe, które oferują drzwi bez uchwytów są łatwiejsze do utrzymania w czystości. Niektóre kuchenki mikrofalowe konwekcji pochodzą z „wnętrza” nonstick co sprawia, że ​​łatwiejsze do czyszczenia piekarnika. Pomyśl o tym, gdzie będą wykorzystywane kuchenka mikrofalowa. Licznik Top kuchenki mikrofalowe będą musieli miejscu dostępnym dla łatwego gotowania. Over-the-range kuchenki mikrofalowe zwolnić miejsca na licznik, ale mogą wymagać specjalnej instalacji.